پروفیل شیاردار آلومینیوم

انواع پروفیل های شیاردار مهندسی

خرید پروفیل آلومینیوم از یاکین

چرا پروفیل شیاردار؟

پروفیل های شیاردار به دلیل تنوع در ساختار و منعطف بودن در طراحی این امکان را به شما میدهند که آن چه را در ذهن دارید پیاده سازی کنید. پس با استفاده از این ابزار آلات محدودیتی برای طراحی نخواهید داشت .

این ویژگی بسیاری از صنعت گران را به استفاده از این پروفیل های آلومینیومی وا داشته است . زیرا این قطعات صنعتی بسیار منحصر به فرد هستند و نیاز به طراحی خاص می باشند .

استفاده از آلیاژ ۶۰۶۳ آلومینیوم در تولید پروفیل های مهندسی

خواص آلیاژ ۶۰۶۳ آلومینیوم ، به پروفیل های اکسترودی آلومینیومی ویژگی منحصر به فرد و رضایت بخشی داده است که آنها را به یکی از پر کاربرد ترین محصولات در صنعت دنیا تبدیل کرده است. یکی از پروفیل های پر مصرف و کاربردی در صنعت ، پروفیل های شیاردار صنعتی یا پروفیل های مهندسی می باشند.

زیبایی و تنوع در رنگ

در بسیاری از موارد زیبایی و شکیل بودن فریم ساخته شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پروفیل های مهندسی موجود آنودایز شده با رنگ نقره ای با کیفیت بالا عرضه می شود. با توجه به نیاز مشتریان میتوان نمای پروفیل را به رنگ های مختلف آنودایزینگ ازطیف های رنگهای شامپاینی و برنز تا مشکی نیز تغییر داد که البته نیاز به صرف زمان و هزینه بیشتری نسبت به رنگ نقره ای آن که به صورت متداول استفاده می شود دارد .

آسان بودن

ساخت فریم و پایه های مختلف با این پروفیل ها بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص خاص و یا ابزار پیچیده برای سر هم بندی ندارند .
بنابراین می توان به هر طرحی به آسانی جامه عمل پوشاند.

کیفیت بالا

استفاده از مواد اولیه فابریک و درجه۱، قالب اکسترودی با فولاد مناسب و ساخت عالی ،‌کنترل کیفیت هنگام تولید و مراحل بعدی تولید آن مانند بسته بندی و حمل مناسب ، این پروفیل ها را به یکی از با کیفیت ترین محصولات آلومینیومی تبدیل کرده است .

دارای حداقل پیچیدگی و تابیدگی در سطح مقطع و طول می باشند با توجه به ویژگی های آلیاژ ۶۰۶۳ دارای سختی بالا ،‌خواص مکانیکی مناسب و جلوه آنودایز خوب و خاصیت ماشین کاری و سوراخ کاری هستند. این پروفیل ها استحکام و قابلیت تحمل وزن بالا نیز دارند.

تنوع بالای پروفیل های شیاردار

این پروفیل آلومینیوم مهندسی دارای سایز های مختلف سطح مقطع است و سایز های پایین مانند سایز۲۰ *۲۰ میلیمتر ، برای فریم های کوچک و یا شاسی های کم استحکام تا سایز های بزرگ ۴۵*۱۸۰ و ۹۰*۱۳۵میلیمتر با استحکام و تحمل وزن بسیار بالا هستند.

مشاوره رایگان در طراحی پروفیل شیاردار

هر گونه مشاوره برای طراحی ،‌انتخاب یراق آلات مناسب و یا سر هم بندی پروفیل ها رایگان می باشد. پروفیل های تولید شده بنا به سفارش مشتریان محترم در سایز های دلخواه برش می خورند و به همراه کلیه یراق آلات مورد نیاز ، امکان ارسال به کلیه مناطق ایران وجود دارد. در صورتی که امکان سر هم بندی فریم مورد نیاز توسط کاربران به هر دلیلی وجود نداشت. این فریم ها با پرداخت هزینه ای توافقی، متناسب با طرح و سایز پروفیل درخواستی به طور کامل به صورت سه بعدی طراحی شده و ساخته می شوند.

در صورتی که نیاز به ساخت سطح مقطع خاص و ویژه ای بود که جزو محصولات متداول پروفیل شیاردار نباشد، شرکت آلوم طرح پاسارگاد آمادگی برای ساخت هر نوع قالب اکستروژن جدید مورد تایید مشتریان گرامی را دارد. پروفیل های شیاردار با یراق آلات به خصوص پیچ ، مهره ، نبشی ، کرنر و … اسمبل می شوند.
علاوه بر این با نصب در پوش بر روی پروفیل و نبشی و همین طور استفاده از نوار های طولی بین شیار ها می توان ظاهر کار را زیباتر جلوه داد .امکان نصب چفت ، دستگیره ، لولا ، مفصل و پایه تنظیم نیز بر روی فریم های ساخته شده وجود دارد. می توان از ورق های استیل ، پلی کربنات ، MDF و … برای پوشش صفحات استفاده کرد که به طور کلی این محصول منحصر به فرد آلومینیومی را از هر نظر انعطاف پذیر می سازد. امید است بتوانیم همکاران گرامی را در این زمینه به هر نحو یاری نماییم.

01.

کیفیت تضمینی

تمامی محصولات یاکین کیفیت بالا و قابل قبولی دارند. ما کیفیت محصولاتمان را به شما تضمین میدهیم.

02.

تحویل سریع

یاکین محصولات مورد نظرتان را به سریع ترین شیوه ممکن به شما خواهد رساند.

03.

پشتیبانی رایگان

شما میتوانید در هر زمان با متخصصان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.